P İ S İ C İ K

Join the forum, it's quick and easy

P İ S İ C İ K
P İ S İ C İ K
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
P İ S İ C İ K

Pisicik Family in the Forum

En son konular
» İsminizi kendiniz koyma şansınız oLsaydı ne koyadınz
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyPaz Ara. 26, 2010 5:16 pm tarafından PiSsiCiq ._.

» Duygulandıran bir parça !
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyPerş. Ara. 23, 2010 12:28 am tarafından PiSsiCiq ._.

» Osmanın Real resimleri.
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyPerş. Ara. 16, 2010 1:21 am tarafından PiSsiCiq ._.

» [.*AiLe*.]
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:56 am tarafından PiSsiCiq ._.

» Bir ara..( Zaman ve Mekan )
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyPtsi Ara. 13, 2010 12:55 am tarafından PiSsiCiq ._.

» Acayip Komik ! xdxd
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:13 pm tarafından AşIq

» Açılışı Yaptık.
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 6:39 pm tarafından [lavinya]

» çok komik :D
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptySalı Kas. 30, 2010 5:58 pm tarafından [lavinya]

» -****** ve Cumhuriyet-
masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm  part :3 gecikme için üzgünüm EmptySalı Kas. 30, 2010 5:57 pm tarafından [lavinya]

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

masum bir kızın hikayesi ... / 1. bölüm part :3 gecikme için üzgünüm

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

AşIq

AşIq
Admin
Admin

benisev benisev benisev benisev benisev

En son AşIq tarafından Cuma Kas. 26, 2010 1:44 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

Beğendim de anlamadım tam olarak :D

Bölüm geldikçe anlaşılacak sanırım.

Takipteyim.

Ve forumumuzun ilk hikayesi hayırlı uğurlu bol yorumlu olsun :D

http://pisicik.bossforum.org

AşIq

AşIq
Admin
Admin

:D tşk edrim ilk bölümümü yrn koyarım anlaşılır herşey :D

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

o zaman anlaşılır :D

kimse gelmio ama foruma :(

AşIq

AşIq
Admin
Admin

Bölüm:1 Part:1
O günleri hatırlayınca yüzünden bir hüzün dalgası geçti Selin’in. Eski güzel günlerini… Zaten ne olduysa 1 ay önce olmuştu… O gece başlamıştı her şey …
****1 AY ÖNCE*****
Ahmet’e bakıyordu… Uyurken ne kadar da güzel görünüyordu… Onu uynadırmmaaya dikkat ederek yataktan çıktı… Üzerine geceliğinin üstünü aldı ve aşağıya,banyoya ,indi Selin. Elini yüzünü yıkayıp aynada kendine baktı… O morluklarla dolu suratına… Dün gece ne kadar hırpalamışlardı onu… Ahmet yanında olamsaydı ölecekti belki de. Bunları düşünmeyi bir kenera bırakıp,kahvaltıyı hazırlamaya gitti. Önce kahvaltı için gerekli olna malzemeleri çıkardı tezgahın üstüne sonra da kahvaltıyı hazırlamaya başladı.
---45 dk sonra---
Çok güzel bir sofra olmuştu… Yukarı Ahmet’i uyandırmaya çıktı. Hala uyuyordu. Çok güzeldi. Gidip yanına:
-Ahmet hadi kalk sofra seni bekliyor aşağıda…,dedi.
Ahmet uyanmadı. Bu sefer yanağına bir öpücük kondurdu gözleri açılıverdi hemen. Selin güldü onun bu haline. Beraber aşağı inip güzel bir kahvaltı yaptılar. Kahvaltılarını yaptıktan sonra Selin sofrayı topladı. Ondan sonra televizyon izleyen Ahmet’in yanına kıvrıldı. Ahmet hemen sarıldı ona o da başını Ahmet’in omzuna gömdü. İster istemez aklına yine dün gece geldi… Ahmet yetişmeseydi ona neler yapacakları geldi aklına. Ama şimdi bunları düşünmemeliydi söz vermişti Ahmet’e … O anda dudağındaki kanı hissetti Selin. Dün akşam dudağı patlamıştı. Kalkmak için Ahmet’i dürtükledi. Ahmet hemen baktı Selin’e. Dudağının kanadığını görünce kalkıp peçete getirdi, dudağının üstüne koydu. Biraz sonra kan durdu. Ahmet Selin’in saçlarını geri itti. Saçlarını geri itince yüzündeki morluklar ortaya çıktı. Ahmet parmağıyla nazikçe morlukların üstünden gitti ve:
-Çok acıyor mu?,diye sordu.
Selin sadece başını salladı.
-Keşke daha erken gelseydim. O zaman suratındaki bu morluklar da olmazdı…,dedi kısık bir sesle Ahmet.
-Şşşşt…,dedi Selin.
-Şimdi yanımdasın ya bu bana yeter…,dedi.
Ve tekrardan Ahmet’in yanına sokuldu.
****3 saat sonra****
Selin’in dışarı çıkması gerekiyordu. Evde çok sıkılmıştı. Uzun kollu boğazlı bir bluz giydi. Bu şekilde boynundaki morluklar belli olamayacaktı.Gözüne gözlüğünü geçirdi ama yüzündekiler hala belli oluyordu. Artık yapcak bişi yoktu. Gözlüğü çıkarıp eline aldı. Aşağı Ahmet’in yanına indi.
-Ben dışarıya çıkıyorum,dedi Ahmet’e.
Ahmet yanına gelip ona sarıldı ve:
-Dikkatli ol tamam mı ?,dedi.
-Tamam,dedi Selin ve Ahmet’in dudğına küçük bir öpücük kondurup dışarı çıktı. Gözlüklerini taktı gözüne. Nereye gittiğini bilmeden yürüdü sokaklarda. ,
**30 dk sonra***
Artık yorulmuştu Selin eve dönüyordu. Tam o sırada birisi kolunu tuttu …

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

Kim hırpaladı bunu??? maşa

AşIq

AşIq
Admin
Admin

bi daha ki bölümde o da belli olacak :D

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

Ben onun yerinde olsam psikolojim bozulurdu.hemen toparlamış :D

AşIq

AşIq
Admin
Admin

:D ileriki bölümlerde neler olcak o zmn toparlayabilcek mi ??

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

:D Neler olcak?? :D

Bundan bile bu kadar kolay toparladıysa, toparlayamayacak kadar kötü halinde neler olmuş olabilir tahmin edemiyorum.
ve cümleye bak :D

[lavinya]

[lavinya]
Admin
Admin

yb bekliyorum :D

AşIq

AşIq
Admin
Admin

Bölüm:1/Part:2

Selin döndü ve arkasına baktı. Ve onu gördü. Onu baş belasını…Tam orda arkasında duruyordu ve ona sinsice gülümsüyordu.

Selin ona o Selin’e bakıyordu. En sonunda Selin konuşmaya başladı. Ona :

-Benden ne istiyorsun?, diye sordu.

O ise :

-Sen galiba benden iyi biliyorsun , dedi.

Evet biliyordu dün gece için intikam almaya gelmişti. Selin’in yüzünü bir korku dalgası kapladı. Şimdi ne yapacaktı , nasıl kaçacaktı ondan ?

Fısıltı şeklinde ağzından şu sözler çıktı:

-B-b-benden intikam almaya ,geldin dedi Selin.

Adam ona küçümser bir şekilde baktı ve :

-Senden önce ondan, dedi adam sinsice gülürek.

Selin sanki darbe yemiş gibiydi. Olduğu yere çöktü. Onuda bu işin içine karıştırdığına inanamıyordu… Onuda bu işe sokmuştu.

-Hayır…,dedi Selin.

-Ona bunu yapamazsın…

Karşısındaki adam hala ona gülümsüyordu. Aklına bir fikir geldi. Ona istediğini verecekti. Bu sayede o da Ahmet’e bulaşmayacaktı. Ama nasıl yapacaktı bunu? Sevmediği bir adamla nasıl evlenecekti? Hele ki dün akşam ona yaptıklarından sonra. Peki,peki nasıl Ahmet’ten ayrılacaktı? Onu delicesiye severken nasıl onu gerisinde bırakıpta evlenecekti o adamla? ,

Selin ağlıyordu. Karşısındaki adam ise dikkatlice onu süzüyordu. Sonunda kendini toparlayıp ayağa kalktı Selin. Ve:

-Ona dokunmayacaksın… Senin istediğini vcereceğim , dedi umutsuzca.

Zaten karşısındaki de bunun bekliyordu. Kısa bir kahkaha attı. Ve:

-Sana 2 gün süre. Git o sevgiline artık onu sevmediğini söyle. Yoksa ikiniz içinde kötü olur,dedi.

Selin’in dudaklarından bir fısıltı halinde çıkmıştı TAMAM kelimesi. Arkasına bakmadan gitti. Hemen ev gidip Ahmet’in kollarına uzanmak istiyordu. Ve bu olanları unutmak. Tüm bunların bir rüyadan ibaret olduğunu anlamk istiyordu.

Koşar adım eve gitti. Ahmet salonda oturmuş maç izliyordu. Selin’in bu halini görünce birden telaşlandı Ahmet. Hemen yanına gidip sarıldı Selin’e. Ona ne olmuştu da bu hale gelmişti Selin ?? Resmen tir tir titriyordu.

Onu alıp koltuğa oturdu. Ve sarıldı ona. Ahmet ona sarılınca Selin’in sessiz ağlaması şiddetlendi. Ahmet onun bu haline bir anlam veremiyordu.

-Uyuyalım,dedi Selin.

Ahmet Selin’i kucağına alıp yatak odasına çıkardı. Selin’in pijamalarını giydirdi. Onu yatağa yatırdı ve yanına da o yattı. Onu kolları arasına aldı. Ve ikisi de uyuya kaldı.

bir de part 3 var diyim :D

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

:D part 3???

Selin o aşalık adamla evlenmesin . sümüklü

AşIq

AşIq
Admin
Admin

bilmem ben :D

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

sen bilcen kim bilcek. maşa

evlenmesin nolur kaçsın sümüklü

AşIq

AşIq
Admin
Admin

kaçarsa olmaz :D yaw ben neler neler planladım bu selinin balına :D
cümleye bak

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

anlaşılmaz bir cümle olmuş hakikaten :D :D

hayır yaaa :( kaçsın kurtarsın kendini. hoba

Lütfen yani. melek

''SnM!!_''BJK''

''SnM!!_''BJK''
Süper Moderatör
Süper Moderatör

çok güzel olmuş eline sağlık ben de mi yazsam na'psam ??

AşIq

AşIq
Admin
Admin

:D bilmem vala o sana kalmış :D
**** hyr kaçmıyacak :D
çok kötüyüm dimi :D napim aklımda senoyoyu ona göre yazdım :S

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

Bu kadar acımasız olma nolurr :(

AşIq

AşIq
Admin
Admin

ama hikayenin devamı için gerek :D
bilme belki öle yaparım :S
eğer kaçarsa neler olabilir kafamda onu canlandırıyorum :S

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

araba çarpar falan.organ mafyasının eline düşer.canlı bombaya yakalanır. :D

AşIq

AşIq
Admin
Admin

ah buldum :D kaçacaklar ama bişi ölcek bu fena olcak bişi yapcak birisi kurtarcak :) sonra bu yeni şehre gidecek onu bişiden kurtaran da onunla gidicek sonra o onu bişiden kurtarana da bişi olcak :D

PiSsiCiq ._.

PiSsiCiq ._.
Başkan
Başkan

.s yazcak bişi bulamadım çünkü anlamadım..

AşIq

AşIq
Admin
Admin

bende yazdığımı anlamadım :S

[lavinya]

[lavinya]
Admin
Admin

ben yb istiyorum :D

[Rabia Cullen™]

[Rabia Cullen™]
Admin
Admin

yeni okudum ve beğendim :D
ama çok üzme selini ya bncede evlenmesin :D
neyse üçüncü partı bekliyorum ;)

AşIq

AşIq
Admin
Admin

Bölüm1: Part 3
Sabah kalktığında Selin Ahmet uyuyordu. Dikkatlice yataktan çıkıp aşağıya indi ve bu konuda neler yapabileceğini düşündü. Ahemt’i geride bırakıp nasıl o ö*küzle evleneceğini düşündü. Ama o yapamazdı bunu , ayrılamazdı Ahmet’ten. Bunu Ahmet’e söylemeli miydi?
O anda yukardan tıkırtılar geldi. Galiba Ahmet uyanmıştı. Selin hemen kendini toparladı. Ahmet :
-Sen ne zaman uyandın?,diye sordu.
Selin bir şey fark ettirmemek için:
-Daha yeni uyandım,dedi.
Ama Ahmet bir şeyler döndüğünü anlamış gibiydi. Beraber kahvaltı yapıp, tv izlediler. Selin bütün gününü Ahmet’le geçirmek istiyordu çünkü bu akşam ayrılacaktı ondan. Onu bu işin içine karıştırmamalıydı . Akşama doğru Selin’in acısı büyüyordu. Selin güzel bir sofra hazırladı.
Ahmet yukarıda duş alıyordu. Aşağıya inince sofrayı gördü. Selin salata hazırlıyordu. Yavaşça onun yanına gitti ve beline sarıldı. Selin önce irkildi , sonra arkasına döndü. Arkasına dönmesiyle Ahmet’in dudaklarına yapışması bir oldu.
Selin’in gözlerinden yavaş yavaş yaşlar süzülüyordu. Ahmet bunu anlayınca onu öpmeyi bıraktı. Selin onu bırakmak istemiyordu. Ahmet :
-Neden ağlıyorsun?, diye sordu Selin’e.
Selin cevap vermedi.
-Yemek yiyelim mi ?, dedi sadece.
Ahmet :
-Tamam , dedi isteksizce.
Ahmet tam Selin’in karşısına oturacaktı ki Selin:
-Yanıma oturabilir misin ? , diye sordu.
Ahmet Selin’e ne olduğunu anlayamamıştı ama kabul etti. Birlikte yemek yediler. Tabi Selin’in yemesine yemek yemek denilirde. Tüm yemek boyunca ağzına en fazla 2 çatal yemek koymuştu.
Yemeklerini yedikten sonra sofrayı topladılar. Ardından tv izlemek için salona geçtiler. Beraber bir koltuğa oturdular. Selin Ahemt’in kucağına uzandı. Ahmet tv izlemeye dalmıştı ama Selin sessizce ağlıyordu. Selin :
-Tuvalete gitmeliyim,diyerek üst kata çıktı.
Ahmet’in gelmeyeceğinden emin olduktan sonra bir çantanın içine birkaç parça eşya koydu. Ondan sonra aşağıya indi. Ahmet’e:
-Artık yatalım mı ? , diye sordu.
Ahmet te kabul etti ve üst kata uyumaya çıktılar. İkisi de yatağın içine girdi ve birbirlerine sarıldılar. Selin Ahmet’in kokusunu doya doya içine çekti çünkü belki de bu kokuyu bir daha duyamayacaktı.
Selin Ahmet’in daldığına emin olduktan sonra dikkatlice yataktan çıktı ve sessizce üstünü değiştirdi. Ahmet’in yanına gitti ve son kez öptü onu. Sessizce aşağıya indi. Tam kapıdan çıkacağı sırada arkadan Ahmet’in sesi duyuldu.
-Beni öylece bırakıp gidecek misin ??

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]